Motokolektyw

Nie ma jednego “najlepszego” motocykla. Wiele jest pięknych, szybkich, niezawodnych, wygodnych, które mają totalnie odmienne funkcje i formę. Chciał(a) byś jemieć wszystkie...

Od dziś nie musisz posiadać ich wszystkich na wyłączność. Możemy dzielić się tymi maszynami i wrażeniami z jazdy a ostatecznie jeszcze na tym zarabiać.
Jeśli to czytasz to znaczy, że tak jak ja, jesteś fanem motoryzacji. UNIKAT Motorworks to moje “oczko w głowie”, moja pasja i chcę się dzielić tym co najlepsze.

Wszystko co wiem o współczesnym świecie, biznesie i motocyklach sprawia , że bezgranicznie wierzę w ten koncept.
Będę rozwijał warsztat o zamknięty, elitarny klub oparty na udziałach w portfelu. Nie więcej niż 100 miejsc będzie dostępnych jako udziały a 11 miejsc zarezerwuję dla członków honorowych – wybitne persony w światku motoryzacji oraz ważne dla historii Unikat Motorworks. Wierzę, że ograniczenie ilości udziałów (niczym bitcoinów) podniesie wartość członkostwa, motocykli i ostatecznie wszyscy na tym zyskamy.

Plan jest następujący:

Sprzedajemy minimum 1% udziałów na jednego członka, którzy stają się udziałowcami w Portfelu - jego zasobach (dziś motocyklach). 1% daje 3 dni w roku używania każdego z motocykli, które posiada Unikat. Portfel motocykli będzie się zmieniał/powiększał w zależności od Waszych oczekiwań / naszych sugestii. W tej chwili są to 3 maszyny:

• Imponujący Purest Cafe Racer na bazie Triumpha Bobber Black 1200ccm

• Bezprecedensowy Scrambler 1/1 na bazie BMW R 850

• Kolekcjonerski vintage cruiser z sakwami i radiem - Honda CB900 C 1981r.

Jeśli ktoś się zdecyduje może kupić więcej udziałów i mieć proporcjonalnie więcej dni.

Członkostwo w klubie oznacza:

  • możliwość korzystania z portfela Unikatowych motocykli.
  • pierwszeństwo w obsłudze i serwisowaniu Waszych prywatnych motocykli.
  • uczestnictwo w premierach i innych elitarnych eventach, które będziemy organizować.
  • uczestnictwo w corocznym zlocie – parodniowym święcie gdzieś w kultowym miejscu (np. wizyta w fabryce Brought-Superior i jazdy testowe, wyjazd na Wheels and Waves, starty na dragsterach, doskonalenie jazdy w Monaco...)
  • wpływ na budowane/kupowane motocykle do klubu. Po rozmowach z Wami będziemy tworzyć listę i poprzez głosowanie on-line będziecie decydować o kolejnych zakupach kolekcjonerskich maszyn. A potem będziecie nimi jeździć!
  • dostęp do kontaktów innych klubowiczów (którzy, zapewniam będą warci poznania i mogą być pomocni w życiu prywatnym lub zawodowym).
  • możliwość rentownej sprzedaży swoich udziałów.
  • możliwość zimowania prywatnych maszyn w naszym garażu (odpłatnie)
  • transport prywatnych maszyn door2door, detailing, (odpłatnie)
  • moto-consierge czyli pomoc w zakupach, sprzedaży, jazdach testowych...

Obopólne korzyści:

Unikatowi mechanicy będą lepiej znać motocykle klubowiczów więc zaopiekujemy się maszynami w najlepszy możliwy sposób.
Wnikliwie poznamy i zadbamy o kolekcjonerskie maszyny klubu
Koszt serwisowania czy naprawy prywatnych maszyn będzie rynkowy ale lepiej poznamy Wasze oczekiwania i będziemy mieć więcej uwagi dla stałych klientów
Będzie to pierwszy taki klub w tej części Europy co z pewnością nie obejdzie się bez echa w prasie i mediach a więc podniesie prestiż członków, firmy i Unikatowych maszyn, które już posiadacie czy zbudujecie w przyszłości.
Dostęp do różnorodnego wachlarza maszyn przy minimalnych kosztach własnych i braku odpowiedzialności za utrzymanie.
Jeżeli z czasem uznamy, że dana maszyna z portfela może być sprzedana postaramy się o jej jak najlepsze zmonetyzowanie a zysk zainwestujemy w kolejne

© 2022 Unikat. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat